Felvételi

Felvételi 2024.

Végleges felvételi jegyzék

Az Oktatási Hivatal által kiküldött hivatalos végeredmény alapján a 2024 szeptemberében induló gimnáziumi osztályainkba felvett tanulók listáját a tagozatkódokra kattintva tekinthetik meg.

A felvételi jegyzékben minden tanuló az oktatási azonosítójával szerepel.

A felvételről illetve elutasításról szóló határozatokat elektronikusan küldjük a jelentkezési lapon megadott email címre. A felvételről szóló határozatot postai úton is kézbesítjük.

A beiratkozással, szülői értekezlettel kapcsolatos információkat a felvételi határozattal együtt küldjük.

Gratulálunk a felvett tanulóknak!

Felvételi tájékoztató a 2024/2025-ös tanévre vonatkozóan - ismertető képzéseinkről, tagozatainkról, a jelentkezés módjáról és idejéről

Iskolánk OM-azonosítója: 035324

Felvételi követelmények és vizsga tagozatainkon

A kötelező felvételi tantárgy a nyelvi előkészítős osztály kezdő angol tagozatára (0003) a magyar nyelv.

Tagozataink

Írásbeli feladatsorok

A középfokú (gimnáziumi) beiskolázás írásbeli felvételi vizsgái egységesek, azokat a Nemzeti alaptanterv alapján állítják össze. Két tantárgyból, matematikából és magyar nyelvből kell tesztet írni, a feladatsorok 10-10 feladatból állnak, 45-45 perc áll rendelkezésre a megírásukhoz, és maximum 50-50 felvételi pontot érnek.

>> További általános tájékoztatás
>> Az elmúlt 20 év feladatsorai