Munkatársaink

Tantestületünk, dolgozóink

Iskolavezetés

Igazgató

Hollóné Kovács Éva - hollone.kovacs.eva@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott közoktatási vezető

Igazgatóhelyettesek

Vargáné Nagy Erika - vargane.nagy.erika@nlgbp.hu - matematika - kémia szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott közoktatási vezető

Sándor Erzsébet - sandor.erzsebet@nlgbp.hu - francia nyelv és irodalom - orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott közoktatási vezető

Krix Angéla - krix.angela@nlgbp.hu - német nyelv és irodalom - pedagógia szakos középiskolai tanár

A nevelőtestület tagjai

Ági Veronika - agi.veronika@nlgbp.hu - angol nyelv szakos tanár

Balog Judit - balog.judit@nlgbp.hu - matematika-fizika-informatika szakos középiskolai tanár 

Baranyi Ákos - baranyi.akos@nlgbp.hu - angol szakos nyelvtanár

Béla-Téglás Katalin - bela-teglas.katalin@nlgbp.hu - angol nyelv szakos középiskolai tanár

Boros Istvánné (Mária) - boros.istvanne@nlgbp.hu - tanító, szakvizsgázott közoktatási vezető, fejlesztő pedagógus

Brecsokné Kertész Ágnes - brecsokne.kertesz.agnes@nlgbp.hu - matematika - rajz szakos középiskolai tanár

Czeczei Péter - czeczei.peter@nlgbp.hu - biológia - földrajz szakos tanár (és tanító)

Donát Andrea - donat.andrea@nlgbp.hu - kémia szakos középiskolai tanár 

Frisch Tünde Viktória - tunde.frisch@nlgbp.hu - általános iskolai tanító ének-zene műveltségi területen 

Gallai György - gallai.gyorgy@nlgbp.hu - történelem- népművelés szakos középiskolai tanár

Gáll Ildikó - gall.ildiko@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár, gyógytestnevelő

Gergelyi Katalin - gergelyi.katalin@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom - francia nyelv szakos középiskolai tanár

Hegyi Mónika - hegyi.monika@nlgbp.hu - ének-zene, drámapedagógia - színi nevelés tanár 

Hornyák Viktória - hornyak.viktoria@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom szakos tanár

Hosszú Erzsébet - hosszu.erzsebet@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom szakos tanár

Juhászné Kovács Ágnes - juhaszne.kovacs.agnes@nlgbp.hu - tanító

Kércsi Renáta - kercsi.renata@nlgbp.hu - történelem szakos középiskolai tanár

Király Judit (GYES-en) - kiraly.judit@nlgbp.hu - tanító 

Kisfaludi Karola - kisfaludi.karola@nlgbp.hu - tanító, természetismeret műveltségi terület, biológus 

Kis-Kapin Éva Mária - kis-kapin.eva.maria@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom - német nyelv szakos középiskolai tanár

Kissné Takács Edina - kissne.takacs.edina@nlgbp.hu - tanító

Kiss Zoltán - kiss.zoltan@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár 

Klacsákné Tóth Ágota - klacsakne.toth.agota@nlgbp.hu - matematika - fizika - informatika szakos középiskolai tanár

Koltai Valéria - koltai.valeria@nlgbp.hu - kémia - informatika szakos általános iskolai tanár

Kormosné Póth Irén - kormosne.poth.iren@nlgbp.hu - technika szakos általános iskolai tanár, tanító

Kovács Ádám - kovacs.adam@nlgbp.hu - egészségfejlesztés - rekreáció BSC, kosárlabda edző 

Kováts Enikő Kincső - kovats.eniko.kincso@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Krémer Csilla - kremer.csilla@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Kubina-Szokoly Eszter - szokoly.eszter@nlgbp.hu - testnevelés szakos tanár 

Lendvai Gyula - lendvai.gyula@nlgbp.hu - olasz nyelv szakos középiskolai tanár 

Linkai Virág - linkai.virag@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, fejlesztő pedagógus

Lukács Ervinné (Gabriella) - lukacs.ervinne@nlgbp.hu - matematika - kémia szakos középiskolai tanár

Malatinszky Mercédesz Boglárka - malatinszky.mercedesz@nlgbp.hu - általános iskolai tanító természetismeret műveltségi területen 

Milák Zsuzsanna - fulopne.milak.zsuzsanna@nlgbp.hu - angol nyelv szakos középiskolai tanár 

Mucsics Valéria - mucsics.valeria@nlgbp.hu - biológia szakos tanár 

Orgoványi Anikó - orgovanyi.aniko@nlgbp.hu - olasz nyelv szakos középiskolai tanár

Őze Ildikó - oze.ildiko@nlgbp.hu - tanító

Pálinkás Ágnes - palinkas.agnes@nlgbp.hu - angol szakos nyelvtanár

Pásztor Éva - pasztor.eva@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom, történelem szakos középiskolai tanár 

Patakné Dudás Tünde - patakne.dudas.tunde@nlgbp.hu - orosz - angol szakos tanár 

Pintér Andrea - pinter.andrea@nlgbp.hu - matematika - fizika - informatika szakos középiskolai tanár

Porcsinné Ugron Enikő - eniporcsin@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos általános iskolai tanár

Sándor Andrea - sandor.andrea@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Schmidtné Segesdi Judit - schmidtne.segesdi.judit@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Sipkáné Smuk Éva - sipkane.smuk.eva@nlgbp.hu - tanító, fejlesztő pedagógus, szakvizsgázott pedagógus

Sóós Zsuzsanna - soos.zsuzsanna@nlgbp.hu  - általános iskolai tanító 

Stanczl Mária - stanczl.maria@nlgbp.hu - tanító

Szabó Boglárka Gyöngyi - szabo.boglarka.gyongyi@nlgbp.hu - okleveles angol nyelv és irodalom szakos tanár és informatikus könyvtáros 

Szabó-Csonka Erika - csonka.erika@nlgbp.hu - általános iskolai tanító angol műveltségi területen 

Szatmári Ildikó - szatmari.ildiko@nlgbp.hu - tanító

Székely Gabriella - szekely.gabriella@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár, gyógytestnevelő

Székelyné Tömböly Zsuzsanna - szekelyne.tomboly.zsuzsanna@nlgbp.hu - matematika, fizika, számítástechnika szakos tanár 

Szilágyi Hajnalka - szilagyi.hajnalka@nlgbp.hu - általános iskolai tanító technika szakkollégiumi képzéssel 

Szilágyi Mónika - szilagyi.monika@nlgbp.hu - matematika szakos középiskolai tanár, fizika szakos általános iskolai tanár

Szurma Judit - szurma.judit@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szak középiskolai tanár

Tordai Diána - tordai.diana@nlgbp.hu - biológia szakos középiskolai tanár, földrajz szakos tanár

Tóth Éva - toth.eva@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár, földrajz szakos középiskolai tanár

Tóthné Boros Zsuzsanna - tothne.boros.zsuzsanna@nlgbp.hu - tanító, testnevelő és gyógytestnevelő tanár

Tóthné Náhlik Krisztina Róza - tothne.nahlik.krisztina@nlgbp.hu  - általános iskolai tanító angol műveltségi területen 

Tribusz Anna - tribusz.anna@nlgbp.hu - német nyelv szakos középiskolai tanár

Ujhelyi Eszter - ujhelyi.eszter@nlgbp.hu - okleveles rajz- és vizuáliskultúra-tanár, középiskolai művészeti szaktanár 

Varanka-Farkas Katalin - varanka-farkas.katalin@nlgbp.hu - matematika és fizika szakos tanár 

Varga Beáta - varga.beata@nlgbp.hu - tanító

Varga Gabriella- varga.gabriella@nlgbp.hu - biológia-földrajz szakos középiskolai tanár

Varga Mónika Anett - kissne.varga.monika@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom - latin nyelv szakos középiskolai tanár 

Varga Zsófia - varga.zsofia@nlgbp.hu - okleveles olasz és történelem szakos tanár 

Vida Béla - vida.bela@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár, rekreáció szakos végzettséggel

Zafírné Szabó Györgyi - zafirne.szabo.gyorgyi@nlgbp.hu - informatikus könyvtáros - angol nyelv szakos tanár 

Zétényiné Keszler Andrea - keszler.andrea@nlgbp.hu - olasz nyelv szakos tanár

A pedagógiai munkát segítik:

Barisné Dam Anikó - barisne.dam.aniko@nlgbp.hu - iskolatitkár, különböző ügyintézői feladatok (egészségügyi szakközépiskolai érettségi) 

Ficzere-Káldi Henriett - ficzere.heni@nlgbp.hu - kézbesítő, adminisztrátor 

Hargitai Ágnes védőnő

Mag Esztella védőnő

Magyarné Till Kornélia - magyarne.till.kornelia@nlgbp.hu - iskolatitkár (tanügyi előadó, főiskolai végzettség) 

Pálfalvai Daniella - palfalvai.daniella@nlgbp.hu - pedagógia asszisztens 

Salamon Tamás pedagógia asszisztens (oktatástechnikus)