Munkatársaink

Tantestületünk, dolgozóink

Iskolavezetés

Igazgató

Vargáné Nagy Erika - vargane.nagy.erika@nlgbp.hu - matematika - kémia szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott közoktatási vezető

Igazgatóhelyettesek

Sándor Erzsébet - sandor.erzsebet@nlgbp.hu - francia nyelv és irodalom - orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott közoktatási vezető

Schmidtné Segesdi Judit - schmidtne.segesdi.judit@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Krix Angéla - krix.angela@nlgbp.hu - német nyelv és irodalom - pedagógia szakos középiskolai tanár

 

A nevelőtestület tagjai

Ági Veronika - agi.veronika@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom szakos tanár

Asztalos-Varga Csilla Mónikaasztalos-varga.csilla@nlgbp.hu  - tanító

Balog Judit - balog.judit@nlgbp.hu - matematika-fizika-informatika szakos középiskolai tanár 

Baranyai Katalinbaranyai.katalin@nlgbp.hu  - olasz nyelv szakos tanár

Baranyi Ákos - baranyi.akos@nlgbp.hu - angol szakos nyelvtanár

Béla-Téglás Katalin - bela-teglas.katalin@nlgbp.hu - angol nyelv szakos középiskolai és történelem szakos tanár

Beluszky Tamásbeluszky.tamas@nlgbp.hu  – történelem és német szakos tanár

Boros Istvánné (Mária) - boros.istvanne@nlgbp.hu - tanító, szakvizsgázott közoktatási vezető, fejlesztő pedagógus

Brecsokné Kertész Ágnes - brecsokne.kertesz.agnes@nlgbp.hu - matematika - rajz szakos középiskolai tanár

Czeczei Péter - czeczei.peter@nlgbp.hu - biológia - földrajz szakos tanár (és tanító)

Donát Andrea - donat.andrea@nlgbp.hu - kémia szakos középiskolai tanár 

Dömötör Veronikadomotor.veronika@nlgbp.hu  - digitális kultúra szakos tanár

Frisch Tünde Viktória - tunde.frisch@nlgbp.hu - általános iskolai tanító ének-zene műveltségi területen 

Gallai György - gallai.gyorgy@nlgbp.hu - történelem- népművelés szakos középiskolai tanár

Gáll Ildikó - gall.ildiko@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár, gyógytestnevelő

Gergelyi Katalin - gergelyi.katalin@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom - francia nyelv szakos középiskolai tanár

Hankószky Tündehankoszky.tunde@nlgbp.hu  - ének szakos tanár

Hollóné Kovács Éva - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott közoktatási vezető 

Hornyák Viktória - hornyak.viktoria@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom szakos tanár

Hosszú Erzsébet - hosszu.erzsebet@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom szakos tanár

Keller Edinakeller.edina@nlgbp.hu  - történelem és magyar szakos tanár

Kércsi Renáta - kercsi.renata@nlgbp.hu - történelem szakos középiskolai tanár

Király Judit - kiraly.judit@nlgbp.hu - tanító 

Kisfaludi Karola - kisfaludi.karola@nlgbp.hu - tanító, természetismeret műveltségi terület, biológus 

Kissné Takács Edina - kissne.takacs.edina@nlgbp.hu - tanító

Klacsákné Tóth Ágota - klacsakne.toth.agota@nlgbp.hu - matematika - fizika - informatika szakos középiskolai tanár

Koltai Valéria - koltai.valeria@nlgbp.hu - kémia - informatika szakos általános iskolai tanár

Kormosné Póth Irén - kormosne.poth.iren@nlgbp.hu - technika szakos általános iskolai tanár, tanító

Kovács Ádám - kovacs.adam@nlgbp.hu - egészségfejlesztés - rekreáció BSC, kosárlabda edző 

Kováts Enikő Kincső - kovats.eniko.kincso@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Kőszegi Dóra - koszegi.dora@nlgbp.hu - tanító

Krémer Csilla - kremer.csilla@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Kubina-Szokoly Eszter - szokoly.eszter@nlgbp.hu - testnevelés szakos tanár 

Linkai Virág - linkai.virag@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, fejlesztő pedagógus

Lukács Ervinné (Gabriella) - lukacs.ervinne@nlgbp.hu - matematika - kémia szakos középiskolai tanár

Lutz Lívia lutz.livia@nlgbp.hu  - olasz szakos tanár

Markgruberné Kolat Erika - markgruberne.kolat.erika@nlgbp.hu - informatika szakos tanár

Marozs Kingamarozs.kinga@nlgbp.hu  - tanító

Milák Zsuzsanna - fulopne.milak.zsuzsanna@nlgbp.hu - angol nyelv szakos középiskolai tanár 

Mucsics Valéria - mucsics.valeria@nlgbp.hu - biológia szakos tanár 

Nagy Noémi nagy.noemi@nlgbp.hu  - angol szakos tanár

Orgoványi Anikó - orgovanyi.aniko@nlgbp.hu - olasz nyelv szakos középiskolai tanár

Őze Ildikó - oze.ildiko@nlgbp.hu - tanító

Pálfalvai Daniella - palfalvai.daniella@nlgbp.hu - tanító

Pálinkás Ágnes - palinkas.agnes@nlgbp.hu - angol szakos nyelvtanár

Pásztor Éva - pasztor.eva@nlgbp.hu - angol nyelv és irodalom, történelem szakos középiskolai tanár 

Patakné Dudás Tünde - patakne.dudas.tunde@nlgbp.hu - angol nyelv és orosz nyelv szakos tanár 

Pintér Andrea - pinter.andrea@nlgbp.hu - matematika - fizika - informatika szakos középiskolai tanár

Sándor Andrea - sandor.andrea@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Sipkáné Smuk Éva - sipkane.smuk.eva@nlgbp.hu - tanító, fejlesztő pedagógus, szakvizsgázott pedagógus

Sóós Zsuzsanna - soos.zsuzsanna@nlgbp.hu  - tanító 

Stanczl Mária - stanczl.maria@nlgbp.hu - tanító

Szabján Anikószabjan.aniko@nlgbp.hu  - matematika-fizika szakos tanár

Szabó Boglárka Gyöngyi - szabo.boglarka.gyongyi@nlgbp.hu - informatikus könyvtáros, angol nyelv szakos tanár 

Szabó-Csonka Erika - csonka.erika@nlgbp.hu - tanító angol műveltségi területen 

Szabó Orsolyaszabo.orsolya@nlgbp.hu  - tanító

Szatmári Ildikó - szatmari.ildiko@nlgbp.hu - tanító

Székely Gabriella - szekely.gabriella@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár, gyógytestnevelő

Szilágyi Hajnalka - szilagyi.hajnalka@nlgbp.hu - tanító technika szakkollégiumi képzéssel 

Szilágyi Mónika - szilagyi.monika@nlgbp.hu - matematika szakos középiskolai tanár, fizika szakos általános iskolai tanár

Szurma Judit - szurma.judit@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Tordai Diána - tordai.diana@nlgbp.hu - biológia szakos középiskolai tanár, földrajz szakos tanár

Tóth Éva - toth.eva@nlgbp.hu - testnevelő tanár, földrajz szakos középiskolai tanár

Tóthné Boros Zsuzsanna - tothne.boros.zsuzsanna@nlgbp.hu - tanító, testnevelő és gyógytestnevelő tanár

Ujhelyi Eszter - ujhelyi.eszter@nlgbp.hu - rajz- és vizuáliskultúra-tanár, középiskolai művészeti szaktanár 

Varga Beáta - varga.beata@nlgbp.hu - tanító

Varga Gabriella- varga.gabriella@nlgbp.hu - biológia-földrajz szakos középiskolai tanár

Varga Mónika Anett - kissne.varga.monika@nlgbp.hu - magyar nyelv és irodalom - latin nyelv szakos középiskolai tanár 

Varga Zsófia - varga.zsofia@nlgbp.hu - olasz nyelv és történelem szakos középiskolai tanár 

Vida Béla - vida.bela@nlgbp.hu - középiskolai testnevelő tanár, rekreáció szakos végzettséggel

Zafírné Szabó Györgyi - zafirne.szabo.gyorgyi@nlgbp.hu - informatikus könyvtáros - angol nyelv szakos tanár 


A pedagógiai munkát segítik:

Erdős Ágneserdos.agnes@nlgbp.hu  – iskolatitkár

Ficzere-Káldi Henriett - ficzere.heni@nlgbp.hu - iskolatitkár

Füredi Magdolna – pedagógiai asszisztens

Kálmán Péter - admin@nlgbp.hu  rendszergazda

Magyarné Till Kornélia - magyarne.till.kornelia@nlgbp.hu - iskolatitkár (tanügyi előadó, főiskolai végzettség) 

Pálfalvai Daniella - palfalvai.daniella@nlgbp.hu - pedagógia asszisztens 

Wolf Anitawolf.anita@nlgbp.hu  – iskolapszichológus