Beiskolázás

Általános iskolai beiskolázás

Kedves Szülők!

Iskolánkban 2024.február 16-án 8 órától szülői tájékoztatót tartunk a leendő elsős gyermekek szüleinek.

Február 16-án és március 14-én 8:55-től 9:40-ig nyílt órán lehet részt venni. Kérjük, hogy egy családból lehetőleg csak egy szülő jöjjön, mivel a létszám korlátozott (max. 30 fő/alkalom). Az órákon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, a regisztrációt itt tudják elvégezni:

Az "Ovisuli" foglakozások február 20-án, 27-én és március 5-én lesznek 16:00-tól 17:00 óráig. Ezek az alkalmak is regisztrációhoz kötöttek, (40 fő/alkalom, lehet többször is jönni). A márciusi alkalom mozgásos foglalkozás lesz, kérjük, hozzanak váltócipőt és sportoláshoz alkalmas kényelmes öltözetet. 
Regisztráció:

Felvételi körzetünk a 2023/24-es tanévben