Szakkörök

Bontakoztasd ki a tehetségedet!

Itt fontos vagy. Szeretnénk, ha adottságaidat, tehetségedet felfedeznéd, elmélyítenéd és megmutatnád. Ezért azt javasoljuk, nézz itt körül, hátha van olyasmi, ami érdekel!

Olasz szakkör

2023.10.02

Ha szeretnéd elmélyíteni olasztudásodat, esetleg érettségire vagy nyelvvizsgára készülsz: vár az olasz szakkör!

Vitaklub

2023.09.28

A vitatkozás kulturált fóruma gimnazistáknak.

Ha szereted a jó társaságot, szeretnéd a rajztudásodat fejleszteni, ha festeni szeretnél, de otthon nincs rá időd, vagy egyszerűen szeretnél érdekes technikákat kipróbálni, mint szitanyomás, papírmetszet-készítés, agyagozás, selyemfestés, batikolás - akkor várunk! Kétféle foglalkozást kínálunk, mindkettőt a rajzteremben:

Énekkar

2023.09.19

Zongorával kísért közös éneklés az énekteremben!

Ha érdekelnek a programozás, várunk szeretettel! Foglalkozunk micro:bittel, Lego-robotokkal és még sok egyéb érdekes szerkentyűvel.

akkor csatlakozz! Megtanulhatod, gyakorolhatod, kipróbálhatod, megoszthatod! Lesznek elméleti ismeretek és sok-sok gyakorlás, kísérletezés, sírás és nevetés. A szakkör heti vagy kétheti rendszerességgel lesz megtartva.

Ha szereted a színházat és magad is kipróbálnád, milyen a színpadon játszani, várunk a színjátszó körben!

Iskolakert

2021.08.15

Szeretnél megismerkedni a növényekkel közelebbről? Szívesen kertészkednél? Ha felső tagozatos vagy (5-8. évfolyam), várunk az iskolakertben!