Millió lépés az iskoládért

2023.06.16

Örömmel értesültünk, hogy a "Millió lépés az iskoládért" programon a nyertesek között voltunk.

A lépések 11 hétig tartó gyűjtése lezárult, s azon szerencsés iskolák között voltunk, akiket kisorsoltak, így megnyertük a 100 x 1 millió forint egyikét, amiből sportszereket tudunk majd vásárolni.

565 fővel 48-szor sikerült teljesítenünk az Országos Kékkör távját, így növelhettük az esélyeinket a sorsoláson.

Nagyon szépen köszönjük a sok támogatást, a lépéseket! Ezeket a számokat a kedves szülők és a gyerekek támogatása nélkül nem érhettük volna el!

Reméljük, a további programokban is élvezhetjük támogatásukat! Júliusban egyéni kihívás indul, és szeptembertől ismét egy iskolák közötti versenyt hirdetnek majd.

Testnevelés munkaközösség