Közösségi Vita az NLG-ben

Az NLG Vitaklub vezetőjeként
részt vettem a Demokratikus Ifjúságért Alapítvány februári rendezvényén, ahol
felvettem a kapcsolatot a DIA Egy hajóban evezünk közösségi vitaklub programjának
koordinálóival, és márciustól csatlakoztunk a programhoz. Ezen programhoz
kapcsolódva került megrendezésre az NLG ben június 17-én a 9.Ny, 9.C
és a 10. C osztály részvételével, Béla -Téglás Katalin, Horváth Judit és
Szurma Judit tanárnők közreműködésével " A szólásszabadság korlátozása
indokolt a társadalmi béke érdekében." tételmondatról folyó közösségi
vita.
Mind a vitaklub tagjai, mind a kollégáim, elkötelezettek vagyunk a kulturált
vitastílus elsajátításában, annak gyakorlásában. Ezért a jövőben is szervezünk
a DÖK bevonásával közösségi vitaprogramokat.
Tanuljuk a demokráciát!!! Mindenkinek csodás vakációt kívánok, és szeptemberben
várom az érdeklődőket a következő közösségi vitára ! 😊
Pásztor Éva, az NLG Vitaklub vezetője
