Kerületi partizánlabda-bajnokság

2022.11.18

A héten rendeztük meg az iskolánkban a kerületi partizánlabda-bajnokságot.

Szerdán (11.16.) a II. korosztályban, csütörtökön (11.17.) a III. korosztályban hét-hét iskola képviselte magát.

Varga Sándor, a bajnokság vezetője pontosan elmondta a szabályokat, és sportszerű versengésre kérte a sportolókat. A gyerekek lelkesen küzdöttek a győzelemért. Körmérkőzésben versenyeztek két pályán. A bírók figyeltek a szabályok betartására. A hazai pálya előnye a lelkes iskolai közönség, akik nagy hanggal buzdították az osztálytársaikat. Voltak izgalmas küzdelmek is!

Mindkét csapatunk szép helyezést ért el, és éremmel távozott!

A II. korcsoport csapata 2. helyezést ért el!

Csapattagok:

Balogh Bence (5.a), Vida Bella (5.a), Babalola Tiwadola (4.b), Dóri Hanna (4.b), Egeresi Diána (4.b), Tolner Dorina (4.b), Vörös Viktória (4.b), Olessák Benjámin (4.a), Asbóth Gergő (4.a), Szóráth Botond (4.a), Szappanos Sára (4.a), Márton Zalán (4.a), Szileczki Bence (5.b), Doszpod Szonja (4.a).

Felkészítő tanár: Balogh Boglárka

A III. korcsoport csapata 1. helyezést ért el!

Csapattagok:

Doszpod Emma (5.a), Kozma Petra (5.a), Molnár Dana (5.a), Szász Réka (6.a), Tamás Alexandra (6.a), Bene Bence (6.a), Szlaby Levente (6.a), Tóth Gergely (6.a), Zárbók Csongor (6.a), Chromy Csenge (6.b), Mag Lili (6.b), Suha Olivér (6.b),  Szuhorukov Viktor (6.b), Patály Roland (7.b).

Felkészítő tanár: Tóthné Boros Zsuzsanna

Gratulálunk a szép eredményhez!