Iskolai virtuális futóverseny

2022.06.12

Május 25-én rendeztük meg a II. Iskolai Futóversenyt az iskolánk sportudvarán. Ez kapcsolódott a BSI által szervezett virtuális futófesztivál eseményéhez.

A felső tagozatosok a SPORT PONTSZERZŐ HÁZIBAJNOKSÁGHOZ szerezhettek még több pontot a részvétellel.

A távok 1 km és 3 km voltak. Ez az iskola futópályáján 5 vagy 15 kör. Minden évfolyamon képviselték magukat a gyerekek, kivétel a 8.b osztályt. A legtöbben a 6.a osztályból jelentkeztek. Minden gyerek 1 pontot kapott, az első hat helyezett plusz 3 ponttal növelhette az osztály pontjainak számát.

Nagyon komolyan vették a futást, és sportszerűen drukkoltak minden befutó társuknak!

Az alsó tagozatosok sem maradtak ki a II. Iskolai Futóversenyből. Nekik a nagy nap június 7-ére került. A testnevelő tanárnéniknél lehetett feliratkozni, akik szeretnék teljesíteni a távot (3 futókör)! A kicsik a nagy meleg ellenére teljesítették a távot. Mindenki képességeinek megfelelően rótta a köröket. Az első 8 helyezett érmet, a többiek cukorkát kaptak. Nagyon boldogan viselték az érmeket!

Remélem, jövőre is meg tudjuk szervezni a III. Iskolai Futóversenyt!

Hajrá mindenkinek! :)