Hétvégi futófesztivál

2023.04.28

Újból részt vettünk a Margitszigeten a 38. Telekom Vivicittà Fesztiválon.

Már hetekkel előtte meghirdettem a jelentkezést, és sokan beneveztek erre a sporteseményre. Az iskolánkból 84 fővel indultunk. Volt kicsi, nagy, gyerekek és szülők, akik teljesítették a távot.

A nagy nap 2023. április 22-én szombaton volt. Egy órával a rajt előtt gyülekeztünk a megbeszélt helyen. A közös bemelegítés után indultunk a 2,4 km távon. A kicsik Zsuzsa nénivel együtt futottak megállás nélkül, nem sétáltak semennyit, sőt a célnál sprintfutással haladtak át. A megérdemelt jutalom egy szép érem és egy verseny csomag volt!

A verseny után a Margitszigeten sokan végig nézték a sátrakat és nyereményekkel tértek haza!

Remélem, a futósikeren felbuzdulva a következő ilyen futófesztiválon is sokan megmérettetik magukat!