Győztes e-twinnig-pályázat

2021.12.16

Az eTwinning Magyarországi Szolgáltató Pont által szervezett Médiatudatosság a mindennapokban című online pályázaton a 9.Ny és a 9.C osztály tanulói I. helyezést értek el a Nem minden az, aminek látszik! - Félretájékoztatás és álhírek kategóriában. A diákok kis csapatokban plakátokat készítettek a tudatos médiafogyasztás tárgyköréhez kapcsolódóan, a legjobban sikerült 6 plakátot összefűzve küldte be a pályázatra tanáruk, Gergelyi Katalin.

A 9.Ny-ből Magonyi Lili, Valter Balázs,Halász Anna, Vízi Viktor, Plihál Zsombor, Zadravecz Noémi, Olaszki Viktória, Fekete Fruzsina, Fogas Dorina, Nyárádi Jázmin és Forrai Éva munkái vettek részt a nyertes pályázatban, a 9.C-ből pedig Papp Alexandra, Sándor Alexa, Gulyás Kata és Miszlai Luca alkotásai.

Gratulálunk minden résztvevőnek! A szép eredményért ajándékcsomag fog érkezni iskolánkba, kíváncsian várjuk.