Futni jó, együtt futni még jobb

2023.10.20

A 38. SPAR Budapest Maraton® egyik legnépszerűbb versenyszáma a Delma Maratonka 2.3 km-tere volt. Ez a táv mindenki számára teljesíthető. Mi is ott voltunk az osztálytársakkal, családokkal, barátokkal… Egy ideális kezdő táv, amelynek lefutása nagy sikerélményt adott!

Iskolánk 150 fővel nevezett erre a nagy futó eseményre! A legfiatalabb futó az 1.a osztályból Németh Luca volt, aki anyukájával teljesítette a távot. A testvére az osztálytársaival futott. Az általános és a középiskolából is rajthoz álltak a tanulóink. Volt, aki a Riska Minimaraton 5 km-es távját teljesítette.

Szép eredményt értünk el: Lehr Nimród Holló 9. évfolyamos tanuló 3. helyezést, Franku Dániel 10. helyezést ért el!

Mindenki beért a célba, ott nyakába akasztották a megérdemelt érmet, és megkapta az ajándékcsomagot.

A budapesti iskolák között 6. helyezést értük el a futóversenyen résztvevők számában. Így SPÁR utalványt nyertünk a gyerekek számára!

Köszönöm mindenki részvételét: a gyerekekét, a kísérő és futó családtagokét is!

A következő futóversenyre is sok-sok versenyzőt várok!