Eredményeink a XX. kerületi mezei futóversenyen

2022.09.23

A Pesterzsébeti Diákolimpia mezei futó bajnokságát 2022. szeptember 20-án rendezték a Kakasdomb mellett. Iskolánkat több, mint 40 tanuló képviselte ezen a nagy létszámú versenyen. A legkisebbektől a legnagyobbakig fiú- és lánycsapatokat is indítottunk. Az időjárás kegyes volt hozzánk, így - igaz egy kicsit hűvös időben, de - napsütésben tudták teljesíteni a gyerekek a különböző távokat. Szinte minden korcsoportban értünk el érmes helyezést, egyéni trófeákat is gyűjtöttek sportolóink.

• I. korcsoportos lány csapat 4. helyezés (Bartha Julianna 2.a, Szabados Zsófia 2.a, Bíró Borbála 2.a, Veres Anna 2.b)
  • I. korcsoportos fiú csapat 2. helyezés (Antal Péter 2.a, Franku Dániel 2.a, Németh Marcell 2.a, Szuhorukov Máté 2.a, Pesovszki Zalán 2.b)

Egyéni 3. helyezést ért el FRANKU DÁNIEL

• II. korcsoportos lány csapat 3. helyezés (Erdős Krisztina 4.b, Doszpod Szonja 4.a, Szappanos Sára 4.a, Nagy Gréta 4.a, Vonga Viktória 3.a)