Egészségtudatosság Lakatos Péterrel

2022.04.01

Meghívásunkra iskolánkba látogatott Lakatos Péter sportoló, életmódtanácsadó, a Kortalanul módszer kidolgozója, hogy eloszlasson tévhiteket az egészségtudatos táplálkozással kapcsolatban, és segítsen tisztán látni a sokféle, étkezéssel kapcsolatos útmutató és tipp között.

A 11.A és 11. B osztály tanulói gyorsan megtalálták a közös hangot az előadóval, és olyan kérdésekre kaptak választ, mint például: mi is az ételekhez köthető döntési fáradtság, vagy tényleg izomláz követi-e a hatékony edzést. A sok egyéb, gyakorlati hiedelem eloszlatása után az előadást az egyik leghatékonyabb és legegyszerűbb stresszkezelési technika elsajátítása zárta, a hasi légzésé, melyet a diákok is bármikor alkalmazni tudnak.

Köszönjük!

A 11. A és B osztály tanulói