Beléptek az iskola kapuján...

2023.09.05

Képes beszámoló az évnyitóról

Az új tanév kezdetén, augusztus 31-én délután tartottuk a tanévnyitó ünnepélyt. Amikor minden osztály elfoglalta a helyét az udvaron, akkor érkeztek meg az új kisdiákok és "lépték át" az iskola kapuját! Az első osztályosok is kivették részüket a műsorból: Jánosik Lotti, Pécsi Rebeka és Molnár Márton az 1.a osztályból, míg az 1.b osztályból Erdős Bendegúz és Gyulai-Babucsik Bálint versszavalataival mosolyt csalt az arcunkra. A 4.a osztályos Horváth Marcell szavalatával búcsúzott a nyártól. A 3.a osztályosok furulyáztak, énekeltek, és megénekeltették a diákságot is. Li Molli zongorajátékát nagy taps kísérte.

Az elsősök – immár minden évben – "A Nagy László iskoláért" Alapítvány ajándékait vehették át a 4.osztályosoktól.

A vidám műsort összeállította Boros Istvánné Marika néni, konferált Szabó-Krémer Noémi 7.a osztályos tanuló.

Iskolánk igazgatónője, Vargáné Nagy Erika biztató szavaival köszöntötte a diákokat, szülőket egyaránt. Mindenkinek sikeres tanulást kívánt az új tanévre, amit ezennel megnyitott!

Brecsokné Kertész Ágnes