Bekerültünk a világ innovatív iskoláinak elit csapatába

2022.09.25

Nagy örömmel tesszük közzé ezt a levelet, amely igazgatónőnknek érkezett:

A nemzetközi Showcase School minősítést olyan iskolák kaphatják, amelyek a mai világ legjobb tanítási és tanulási gyakorlatát példázzák. Csak párszáz intézmény kapja meg ezt a jelölést a világon.

A pedagógusaink közül tízen is a Microsoft Innovatív Szakértő Pedagógusai közé tartoznak mely jól mutatja az iskolánk nyitott megújító, modern szemléletét. Az oktatás során használt új módszerek mind-mind segítik a tanulók fejlődését, a megfelelő kompetenciák fejlesztését, hogy a 21. század kihívásainak, elvárásainak megfeleljenek majd az életük során. Reméljük sikerül tanulóinknak megadni azokat az alapokat, amelyek fejlesztik a kreativitásukat, kommunikációs készségeiket, kooperációs és probléma megoldó képességeiket egyaránt.

Büszkék vagyunk arra, hogy megkaptuk az elismerést, és tovább dolgozunk az iskola digitális transzformációján, tanulóink eredményességének növelése érdekében.

Köszönjük a kollégáknak, ez a közös sikerünk!