A március 15-i központi ünnepélyen jártunk

2024.03.20

Március 14-én nemcsak iskolánk ünnepelte az 1848-as szabadságharc évfordulóját, hanem a Pesterzsébeti Önkormányzat is, mely minden olyan diákot, aki kimagaslót tett közösségéért, díszoklevéllel jutalmazta.

Iskolánkból: Asztalos Sebestyén 5.b, Szőr Dominik 6.a, Szuhorukov Marcell 6.b, Kovács Márk 7.a, Cseh Máté 7.a, Kirchmayer Hanna 8.a és Horváth Lili 8.b vehette át a díszoklevelet (Vizi Eszter 5.a és Lőrinczi Nikolett 7.b nem tudtak eljönni).

A műsorban Pesterzsébet polgármesterének beszédét követően Farkas Izsák (hegedű és ének) Szivák Zsolt (gitár és ének) és Trokán Nóra (ének) József Attila, Radnóti Miklós, Petőfi Sándor és más költők megzenésített verseit adta elő. A koszorúzás előtt pedig átadták a kerületi iskolák tanulóinak a díszokleveleket. Nálunk Lili segített a kiosztásban.

Köszönjük a kedves szülőknek, hogy velünk voltak és elkísérték gyermekeiket!