Koronavírus

Információk

Tájékoztatás

A Kormány 2022. 03. 03-i bejelentése alapján 2022.03.07. nappal a járványügyi korlátozások kivezetésre kerülnek, megszűnik az általános maszk viselési kötelezettség, így az intézményben sem kell a tanulóknak és a tanároknak maszkot viselni.

Budapest, 2022. 03. 04.

Hollóné Kovács Éva intézményvezető

Koronavírus-járvány miatti aktuális intézkedések 2021. december 1-től

A Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnáziumban a koronavírus-járvány egyre erőteljesebb terjedése miatt 2021. december 1-től (szerdától) az alábbi megelőző intézkedések érvényesek visszavonásig:

• Az 1-4.évfolyamon a közösségi tereken kötelező a maszk viselése.
  • Az 5-12. évfolyamon a tanórák alatt és a közösségi tereken is kötelező a maszk viselése.
  • A maszknak takarnia kell az orrot és a szájat is, csak evés vagy ivás esetén, illetve az udvaron vehető le.

(A tanórák alatt nem lehet enni és inni.)

• Belépéskor kötelező a kéz fertőtlenítése. A mosdó használata után kötelező a szappanos kézmosás. A tantermekben elhelyezett fertőtlenítő szereket rendszeresen használni kell.
  • Az épületbe csak egészséges tanuló léphet be.
  • Az épületbe idegen személy csak az ügyeletes vezető engedélyével, védettségi igazolvány felmutatásával, maszkban léphet be.
  • Amennyiben Covid-19 megbetegedés fordul elő egy családban, akkor a tanuló kontakt személynek számít, a karantén alatt nem járhat iskolába.

Az intézkedések a tanulók, a pedagógusok és az egyéb alkalmazottak egészségének védelme érdekében rendkívül fontosak. Kérem azok fegyelmezett betartását.

2021. november 30.

Intézményi helyzet

Igazolt koronavírusos tanulók száma:

Igazolt koronavírusos pedagógusok száma:

Karanténban, digitális oktatásban részt vevő osztályok száma:

Rendkívüli szünet miatt otthon tartózkodók száma: