Ide helyezheted a címet

Itt add meg az alcímet

Itt kezdődhet a szöveged. Kattints ide, és kezdheted is az írást. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi id est laborum et dolorum fuga et.

A céges blogunk legfrissebb bejegyzései

Olvasd el a heti újdonságokat

Sportnap!

2021.09.21

"A Nagy László Iskoláért" Alapítvány ismét megrendezi családi sport- és egészségnapját

A vírushelyzetre való tekintettel kérnénk Önöket, hogy aki teheti, átutalással rendezze az étkezési díj befizetését. Vagy átutalással, vagy az OTP bank pénztárában tudják személyesen befizetni az októberi étkezési díjat szeptember 20-ig az alábbiak szerint:

Az idei kalandtábort Balatonszemesre szerveztük. Nagyon sokan jelentkeztek, de sajnos csak 40 fő jöhetett. Így fájó szívvel, de volt, akiknek vissza kellett mondani a jelentkezését.

Legrissebb híreink

Sportnap!

2021.09.21

A Kerületi Zenetörténeti versenyen iskolánk diákjai nagyszerű eredményeket értek el.
3. helyezést ért el az 5.a csapata: Kirchmayer Hanna, Popi Júlia, Németh Levente.4. helyezést ért el az 5.b csapata: Lőrincz Natália, Suhajda Bianka, Suhajda Patrîcia.
Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítő tanáruknak, Hegyi Mónikának!