Ide helyezheted a címet

Itt add meg az alcímet

Itt kezdődhet a szöveged. Kattints ide, és kezdheted is az írást. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi id est laborum et dolorum fuga et.

A céges blogunk legfrissebb bejegyzései

Olvasd el a heti újdonságokat

2022. május 11-én, két kategóriában, 5 iskola, 9 csapat, 126 tanuló részvételével rendezték meg a Partizánlabda bajnokságot. Iskolánk adott helyszínt ehhez a sportrendezvényhez. A gyerekek lelkesen és sportszerűen játszottak.

Április 29-én került sor a 12. osztályok ballagására. Emlékül álljon itt néhány kép a vonulásról, a 11.-esek búcsúzásáról és az ünnepségről.

Legrissebb híreink

A végzős 12.évfolyamosok díszfát ültettek iskolánk udvarára a tornaterem melletti részre, hogy felelevenítsék a régi hagyományt, és iskolánk további nemzedékeinek árnyas helyet teremtsenek.

A kerületi iskolák részére kiírt " Szer-telenül" pályázaton négy tanulónk is jutalmazott lett. Molnár Gyöngyvér 6.b Ujházi Balázs 6.b , Maticska Máté 9.B és Tallódi Alíz Babett 9.B.

A 21.Csepel Ifjú Tehetségei Képző- és Iparművészeti pályázaton iskolánk ismét szép eredményeket ért el. A legkisebbek között négy 2.a osztályos tanulónk különdíjat kapott: Fehér Luca,Hévízi Jázmin,Sára Jázmin ésSzentmiklósi Zsófia. Tanítójuk Varga Beáta.

A Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium fizikaversenyén Sinkó Lili 7.b osztályos tanuló II. díjat szerzett. Eredményéhez gratulálunk neki és felkészítő tanárának, Varanka-Farkas Katalinnak!

2022. április 23-án szombaton rendezték meg az Robotprogramozó Országos Csapatverseny döntőjét, amelybe egy csapatunk bejutott.