Ide helyezheted a címet

Itt add meg az alcímet

Itt kezdődhet a szöveged. Kattints ide, és kezdheted is az írást. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi id est laborum et dolorum fuga et.

A céges blogunk legfrissebb bejegyzései

Olvasd el a heti újdonságokat

2024.május 13-tól 17-ig a Nagy László Általános Iskola és Gimnázium 7. évfolyamos diákjai részt vehettek a Határtalanul programok felvidéki körútján.

2024. május 7-én az általános és középiskolások számára meghirdetett katasztrófevédelmi vetélkedőn versenyeztünk. Néhány évvel ezelőtt az iskolánk már részt vett ezen a versenyen. Most újból jelentkeztünk erre a megmérettetésre.

2024.május 11-én zajlott a Fazekas Mihály Gimnáziumban a BENCHMARK angol nyelvi verseny általános iskolások számára 3 kategóriában.

Legrissebb híreink

A magyar taekwondo válogatott tagjaként Tóth Gergely 7. a osztályos tanulónk a csehországi Bohemia Cup poomsae (formagyakorlat) versenyen egyéniben és párosban is ezüst érmet nyert.

A fővárosi költészet-napi versillusztrációs pályázaton Ravasz Márk 8.b osztályos tanulónk 1. helyezett lett, "A Lovag és a Sárkány" c. vers grafikai megjelenítésével.

Az 1. a osztályosokhoz látogatott el a Szurikáta Alapítvány Szuri Kata és Szuri Peti nevű kabalája. Sokat tanultunk tőlük az egészséges étkezésről és a gyermekkori cukorbetegség kezeléséről.

6.osztályos tanulóink márciusban tankerületi angolversenyen vettek részt, ahol Tószegi Boglárka 6.b osztályos tanuló kiemelkedő eredményt ért el.