Nyílt napok 2019.

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunkban a nyílt napok programjai 9 órakor kezdődnek. A várható nagy érdeklődés miatt kérjük, érkezzenek meg 8h45-re!
A nyílt órák előtt tájékoztató előadást tartunk az induló tagozatokkal, a felvételi eljárással és az iskolával kapcsolatban. Nyílt órák látogatására 3., 4. és 5. órában lesz lehetőség. Az órák 9:50-től, 10:55-től és 11:50-től kezdődnek.

A zavartalan órakezdés érdekében fontos a pontos érkezés.

Szeretettel várunk mindenkit!

A nyílt napokra kizárólag elektronikus úton, online, az alábbi módon tudnak jelentkezni:
1. Válasszák ki a megtekinteni kívánt órákat a nyílt napok óráit tartalmazó táblázatból. Kérjük, egy idősávban egyszerre csak EGY órára jelentkezzenek be! Ellenkező esetben mi döntünk arról, és nem Önök, hogy hová kerülnek.
2. A kiválasztott óra nevére kattintva tudnak online jelentkezni, nevük és e-mail címük megadásával.
3. Ha a felületen megjelenik a "Sikeres jelentkezés!" szöveg, akkor nincs több teendőjük.
3. Ha törölni szeretnék a jelentkezést, kérjük, jelezzék ezt Gergelyi Katalinnak, a k.gergelyi@gmail.com címen.
4. Ha egy kiválasztott órára a létszám (max. 12 fő) betelt, akkor a Sorry... kezdetű angol mondat jelenik meg, ide már nem tudnak jelentkezni. Ha mégis feltétlenül azt az órát szeretnék látni, egy-két nap múlva próbálkozzanak újra, mert elképzelhető, hogy másvalaki törtölte közben a jelentkezését, így felszabadulhatnak helyek.

Sikeres jelentkezést kívánunk!