BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

A 2017.10.13-én pénteken 14 óra 30 perckor kezdődő versenyen részt vett tanulóink kiemelkedő eredményeket értek el. Majdnem minden évfolyamból a körzeti forduló első 10 csapata közé jutott 1-1 csapatunk,helyi szinten ők első vagy második helyezettek! Eredményhirdetés október 26-án csütörtökön 14 órakor a Lónyai Református Gimnáziumban lesz.

A részletes eredmények:

Évfolyam Csapatnév Tagok Tanáruk Eredmény

3

Célratörők

Janics Tamás
Meggyes-Nagy Tamás
Molnár Kata
Töreki Zsolt

Szarka Szilvia

69pont

30.hely

3

Számharcosok

Balla Tamara
Ékes Zalán
Hegyes Zsombor
Muhari Emma

Szarka Szilvia

93 pont

1-10.közé jutott

4

Logikusok

Antal Dominik
Hortobágyi Zsigmond
Tóth Máté
Töreki Zsombor

Őze Ildikó

91pont

16.hely

4

Okoskodók

Bak-Szabó Norina
Kilián Zóra
Molnár Réka
Nagy Zita

Őze Ildikó; Kissné Takács Edina

57 pont

43.hely

4

Vad-Ászok

Csobot-Oszlányi Botond
Molnár Bulcsú
Popi Alexe
Székely Dávid

Kissné Takács Edina

66 pont

37.hely

5a

FaKeRéK

Árti Réka
Bakos Kata
Kovács Fanni Violett
Óvári Kinga

Brecsokné Kertész Ágnes

67pont

65.hely

5a

Hackerek

Hamzsek Tamás
Hegyes Soma
Molnár Ábel
Plihál Zsombor

Brecsokné Kertész Ágnes

117pont

1-10.közé jutott

5a

Számászok

Ambrózy Maja
Bakos Luca
Balla Zita Hanna
Gál Rebeka

Brecsokné Kertész Ágnes

92pont

17.hely

5a

Számvadászok

Augusztinovicz Mátyás
Csik Csongor
Deffent Zoltán
Szlaby Norbert

Brecsokné Kertész Ágnes

92pont

17.hely

5ab

Szebb

Babalola Takeem Tiwadoyin
Bányai Márk Mátyás
Erdős Levente
Kóti Alexandra

Brecsokné Kertész Ágnes, Burzáné Csáki Éva

70pont

61.hely

6a

Észkombájnok

Dao Bianka
Gothard Anna
Koncz Kamilla
Lakatos Levente

Szentmihályi Zsuzsanna

133pont

1-10.közé jutott

6a

Kobak

Balogh Levente
Csaba Gergő
Muló Péter
Tóth Csaba

Szentmihályi Zsuzsanna

91 pont

33.hely

7b

BABEsz

Ádám Eszter
Boda Bendegúz
Kocsi Balázs
Takács Anita

Brecsokné Kertész Ágnes

103 pont

1.-10 közé jutott

7a

Számkivetettek

Jankovich Dániel
Pap Tamás
Sáfár Bence
Stiller Botond

Burzáné Csáki Éva

86 pont

18.hely

8.b

Körték

Fucskó Dominik
Gosztola Balázs
Kovács André
Nagy-Juhák András

Szentmihályi Zsuzsanna

117pont

1.-10 közé jutott

8.a

Lilik

Gallina Brigitta
Kondor Lili
Lénárt Lili
Kővári Zita

Brecsokné Kertész Ágnes

49pont

35.hely

8.a

Meli-team

Bányai Roland
Danó Dominik
Melicher András
Pataki Csongor

Brecsokné Kertész Ágnes

112pont

1.-10 közé jutott

 

Elérhetőség

Budapest XX. kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium

© 2014 Minden jog fenntartva.

Powered by Webnode