Eredményeink

Országos tanulmányi versenyek

OKTV

2014/2015:
  • 2. hely, Poden Kata - olasz nyelv - felkészítő tanár: Lutz Lívia
  • 4. hely, Mezei Ágnes Barbara - olasz nyelv - felkészítő tanár: Lutz Lívia
  • 8. hely, Tóth Barbara - magyar nyelv - felkészítő tanár: Hollóné Kovács Éva
  • 18. hely, Simeonov Petkó - olasz nyelv - felkészítő tanár: Lutz Lívia
2013/2014: 
  • 13. hely, Poden Kata - olasz, II. kategória - felkészítő tanár: Lutz Lívia, Vándorffyné Gyarmati Edit
2012/2013: 
  • 5. hely, Misek Veronika - magyar nyelv - felkészítő tanár: Hollóné Kovács Éva
  • 8. hely, Lakatos Richárd - informatika - felkészítő tanár: Karsai Norbert
2010/2011: 
  • 16. hely, Aleku Szilvia - olasz, II. kategória - felkészítő tanár: Lutz Lívia
  • 19. hely, Csobán Nóra - olasz, II. kategória - felkészítő tanár: Lutz Lívia
2007/2008
  • 5. hely, Pap Krisztina - olasz
  • 16. hely, Kiss Kincső - magyar irodalom
  • 17. hely, Kiss Kincső - magyar nyelv
  • 20. hely, Klacsák Bence - kémia

Országos angol nyelvű képregényíró verseny 

2012/2013:
  • 3. hely, Salamon Bíborka, Fehér Panni, Kleczki Klaudia - felkészítő tanár: Schmidtné Segesdi Judit
  • 4. hely, Hizskó Alexandra, Boncsarovszki Brigitta,Kiss Levente - felkészítő tanár: Patakné Dudás Tünde
  • 5. hely, Kortics Kinga, Ankner Vivien, Kreisz Bettina - felkészítő tanár: Schmidtné Segesdi Judit
  • 6. hely, Ahmed Számi, Ahmed Fádi, Sági Márk - felkészítő tanár: Schmidtné Segesdi Judit

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

2012/2013:
  • 49. hely, Jónás Károly -  felkészítő tanár: Kissné Takács Edina

2011/2012:

  • 33. hely, Borbély Ádám - felkészítő tanár: Varga Beáta
  • 84. hely, Kozák Dóra - felkészítő tanár: Tóthné Boros Zsuzsanna

Mozaik Tanulmányi Verseny

2011/2012:
  • 28. hely, Gáspár Kincső - felkészítő tanár: Farkas Dalma

Festival d'Italiano

2014/2015:
  • 2.,3. és 4. hely, Mezei Ágnes Barbara- felkészítő tanár: Lutz Lívia
  • 2. hely, Maschere csapat (Mezei Ágnes Barbara, Poden Kata, Simeonov Petkó, Szakács Evelyn)- felkészítő tanár: Lutz Lívia
  • 3. hely (2 db!), Kovács Anikó Rózsa- felkészítő tanár: Lutz Lívia
  • 3. hely (2 db!), Poden Kata- felkészítő tanár: Lutz Lívia
2011/2012:
  • 1. és 3. hely, Simeonov Petkó - felkészítő tanár: Lutz Lívia, Vándorffyné Gyarmati Edit
  • 4. hely, Mezei Ágnes és Csobán Anna - felkészítő tanár: Lutz Lívia, Vándorffyné Gyarmati Edit
2010/2011:
  • 1. és 3. hely, Csobán Nóra - felkészítő tanár: Lutz Lívia, Vándorffyné Gyarmati Edit
  • 3. hely, Simeonov Petkó - felkészítő tanár: Lutz Lívia, Vándorffyné Gyarmati Edit

2007/2008:

  • 1. hely, Kiss Kincső
  • 2. hely, Pap Krisztina

Young Journalist Creative Writing Contest

2011/2012 ("Rejtelmes élet")

  • fővárosi 3. hely, Grimm Petra, Hamvas Krisztina, Szántó Rita -  felkészítő tanár: Patakné Dudás Tünde
2010/2011:
  • 3. hely, Becs Dániel, Gönczöl Gergely, László Gyula - felkészítő tanár: Schmidtné Segesdi Judit
  • 8. hely, Grimm Petra, Kiss Boglárka, Szántó Rita - felkészítő tanár: Patakné Dudás Tünde
  • 10. hely, Lipcsei Krisztián, Serfőző Barbara, Puha Gábor - felkészítő tanár: Máté Mariann

Országos Természettudományi Verseny (Magyar Innovációs Szövetség)

2010/2011:
  • II. hely (csapatverseny)

Öveges József Fizikaverseny

2008/2009:
  • részvétel az országos döntőben, Sipos Nándor - felkészítő tanár: Szentmihályi Zsuzsanna

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny

2014/2015:
  • 2. hely, Payer Péter ("Komplex I." kategória) - felkészítő tanár: Karsai Norbert
  • 3. hely, Külkey Krisztián ("Bemutatókészítés" kategória) - felkészítő tanár: Márton Sándor
  • 11. hely, Magyar Viktor ("Komplex II." kategória) - felkészítő tanár: Márton Sándor
2013/2014:
  • 4. hely, Bolla Tamás  ("Bemutatókészítés" kategória) - felkészítő tanár: Márton Sándor
 
St Patrick Fesztivál - angol nyelvű dalverseny
2011/2012:
  • fővárosi 1. hely,   Kővári Gergely - fekészítő tanára: Pálinkás Ágnes

 

Sport

2015.
 
  • Krasznai Dzsenifer (12/C) sportlövészet, Országos Diákolimpia: légpuska, országos 6. hely
  • Fekete Dóra (9. Ny) sportlövészet, Országos Diákolimpia: légpisztoly - egyéni 17. hely, csapatban aranyérem; légpuska - egyéni 11. hely, csapatban bronzérem
 
2014.
 
  • Szabó Szilvia (9. Ny) EMMI Triatlon Diákolimpia Budapest Nyílt Bajnoksága, 1. hely
  • alsó tagozatos csapat (sorversenyek), Kinder + Sport bajnokság, országos 6. hely
 
2012.
 
  • Szabó Hajnalka (13. A) LEN Nyíltvízi Úszó Európa Kupa, 10km: 10. hely (magyar bajnoki bronzérem!) és testvére: 
  • Szabó Szilvia (9. A) Nyíltvízi Úszó Ifjúsági Országos Bajnokság, 5km: 3. helyezés. 

>> Képek az átadásról

 

Elérhetőség

Budapest XX. kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium

© 2014 Minden jog fenntartva.

Powered by Webnode