A digitális munkarend meghosszabbításra került
a gimnáziumban (9-12. évfolyamon)
2021. február 1-ig.

Tájékoztatás a gimnáziumi digitális oktatás miatti változásokról

2020. 11. 11-től

Tisztelt Szülők!

Kedves Diákok!

A koronavírus-járvány miatt a 9-12. évfolyamon 2020. 11. 11-től 30 napig digitális oktatást rendeltek el, az 1-8. évfolyamon viszont folytatódik a hagyományos oktatás.

A gimnáziumi digitális oktatásban:

• a tanulók az egyes tantárgyak tanóráin a Teams csoportokban vesznek részt,
  • a tanárok értekezletre meghívással tartják az online órákat,
  • a tantárgyi csoport Órai jegyzetfüzetében a szaktanárok tanulást segítő tananyagokat, feladatokat osztanak meg, órai munkát adnak, házi feladatot jelölnek ki és javítanak is,
  • néhány tantárgyból projekt feladatok lesznek: etika, életvitel, ének-zene, rajz, média, testnevelés,
  • a szaktanárok a KRÉTÁ-ban vezetik a tanórák témáját, a házi feladatokat, rögzítik az értékeléseket,
  • a tanulók a szaktanároktól a Csevegésben is segítséget kérhetnek a tananyaggal kapcsolatban,
  • az Órai jegyzetfüzetben a tanuló saját nevével ellátott mappában értékelést is kaphat munkáiról.

Akinek a Teams felületére való belépéssel problémája adódna, az a userpass@nlgbp.hu e-mail címen kérhet segítséget.

Tisztelt Szülők!

Betegség esetén a szülő/gondviselő jelezze a KRÉTA üzenetküldő rendszerében vagy e-mail-en az osztályfőnöknek, hogy gyermeke nem tud részt venni a digitális oktatáson. Ha probléma vagy kérdés merül fel, az osztályfőnököt keressék meg. Szükség esetén a szaktanárok bevonásával az iskola vezetése is támogatja a problémák megoldását.

Kedves Diákok!

Reméljük, hogy a koronavírus-járvány miatt elrendelt digitális oktatással is képesek lesztek a tananyag folyamatos elsajátításra, rendszeresen készültök, és az otthon töltött idő alatt is tanultok tanáraitok vezetésével. Vigyázzatok magatokra, tartsátok be a járványügyi előírásokat, felelősen védjétek magatok és hozzátartozóitok egészségét.

Ez a hónap gyorsan el fog telni, és reméljük, hogy minél előbb egészségesen újra találkozhattok társaitokkal, valamint tanáraitokkal az iskolában.

Budapest, 2020. november 10.

Hollóné Kovács Éva

További tájékoztatás honlapunk "Koronavírus" menüpontjában.

Iskolánk életéből - hírek a közelmúltból

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>
Terembeosztás és Tájékoztatás a központi írásbeli vizsgával kapcsolatban
gimnáziumi felvételivel kapcsolatban a következő email címen érdeklődhetnek:
A gimnáziumi felvételi tájékoztatót INNEN lehet letölteni.
Részletes tájékoztató a gimnáziumi tagozatokról, a pontszámításról, a szóbelikről
ÚJ TAGOZAT!
Műszaki-informatikai tagozat