DÖK-nap 2020. - kínálat, jelentkezés

Kedves Diáktársaink!

A szombati DÖK-napon többnyire csapatokban fogtok versenyezni. Minden programtípusban osztályonként egy csapatnak kellene összeállnia. Az osztályt képviselő csapatok a Teams felületén tudnak majd együtt dolgozni és az többi osztály csapatával küzdeni.

A kvízjáték egyéni lesz, de a jelentkezéseket ott is egyvalaki intézze, a kvízjátékra nevezőknek is legyen csapatvezetőjük.

Ezért tehát a jelentkezés előtt beszéljétek meg osztálytársaitokkal, ki mire jelentkezik, és csak a csapatok megalakulása után töltse ki egy-egy csapatvezető a jelentkezési űrlapot! Egy osztályon belül egy feladatra egy csapat jelentkezzen, ne legyen pl. 3 honfoglalós csapat! Tartsátok be a maximális létszámokat, de a jó eredmény érdekében ne is legyetek túl kevesen egy-egy csapatban!

Az idei évben a DÖK-nap csak kétórás, ez a két óra azonban kötelező. Ügyeljetek arra, hogy mindkét órában mindenki jelentkezzen egy-egy programra, ill. senki ne jelentkezzen egyidőben kettőre.

A Minecraft program kétórás, az itt játszó csapatok csak ezt a programot jelöljék meg.

A  programkínálat a következő:

9-10 óra

Festmény-reprodukciók

max létszám: 10

Szabadulás az iskolából

(szabadulószoba)

Mágikus szoba

(szabadulószoba)

Minecraft

(Építsd meg az iskolát!)

max létszám: 8

Előzetes feladat:  le kell tölteni a minecraft education edition-t INNEN

10-11 óra

Kvíz játékok

max. 20 fő

Szövegalkotás

(detektívsztori készítése adott szempontok alapján)

max létszám: 5

Honfoglaló

(évfolyamok

versenye)

max létszám: 6

Előzetes feladat: a csapatvezetőnek regisztrálni a honfoglaló honlapján

Sikeres jelentkezést, a programokhoz jó szórakozást kívánunk!

Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium